Şehirlerarası Nakliye

Yurtiçi Taşımacılık

Osmanoglu Lojistik, yurtiçindeki yaygın servis ağı ve uzman kadrolarıyla, Osmanoglu Lojistik’in depolama, dağıtım, yurtiçi komple taşımacılık hizmetleri yanında bayi ortak deposu ve ev teslimatı gibi müşteriye özel lojistik çözümlerinden faydalanabilirsiniz..

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Osmanoglu Lojistik; ulusal dağıtım taşımacılık çözümlerinde desi miktarına göre Komple ve Parsiyel seçeneklerini sunmaktadır.

Osmanoglu Lojistik Ulusal Dağıtımda Parsiyel Seçenekleriyle de Değişken Taleplere Esnek Çözümler Sunmaktadır

Parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnek bir seçenek olarak, müşterilerin değişken taleplerine uygun çözümler sunmak için etkili bir yöntemdir.

Ulusal Dağıtım Hizmetlerinde Kapsamlı Taşımacılık Modelleri

Osmanoglu Lojistik ulusal dağıtım çözümleri kapsamında, ağır tonajlı, gabari dışı ürünlerin taşıma operasyonlarını proje taşımacılığı çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

  • Full Taşıma
  • Parsiyel Taşıma

Tehlikeli Madde Taşımacılığında Uzmanlık

  • » ADR ve SQAS standartlarında dağıtım hizmeti
  • » Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesine ve tüm yetki belgelerine sahip firma
  • » Tehlikeli maddelerin taşınmasında 14 yılı aşkın uzmanlık
  • » 175 Adet ADR yükümlülüklerine uygun şekilde donatılmış araç (SRC Belgeli sürücü ,ADR kiti, turuncu plaka, yazılı talimat vs.)
  • » Tehlikelli Madde Tehlikeli atık Zorunlu Mali sorumluluk sigorta poliçesi
  • » ADR kapsamında zorunlu eğitimlerini almış eğitimli ve uzman kadro
  • » 11 Transfer merkezi üzerinden kapıdan kapıya ADR’li dağıtım hizmeti
  • » İhtiyaç halinde müşterilerimize özel Tehlikeli Madde Danışmanlık hizmet desteği

Askılı Tekstil Taşımaclığı

Tekstil firmaları, üretmiş olduğu ürün modellerini farklı kitlelere sunmak için nakliyat şirketlerine başvurmakta ve kaliteli bir hizmet almayı amaçlamaktadır. Ancak pek çok şirketin askılı tekstil taşımacılığı için araç modeli bulunmadığı için talepleri geri çevirmek zorunda kalmaktadır. Özellikle de giyim ürünlerinin nakliyesi sırasında buruşmaması ve zarar görmemesi için kasa içerisinde askılı bir şekilde durması gerekmektedir. Osmanoğlu Lojistik firmasının tüm araç modelleri, söz konusu askılı tekstil taşımacılığı hizmetine uygundur.

Ayrıca; kapalı kasa kamyon modelleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmeti sunan firmamız, giysiler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Uzman ekibimiz tüm ürün modellerini dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Yine askıların birbirine temas etmemesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Buna ek olarak kumaşların deformasyona uğramaması açısından da şeffaf poşetler kullanılmakta ve üst düzey bir paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Evden eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Evden Eve Taşımacılık İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler

Evden eve taşımacılık konusunda ihtiyaç duyulan taşınma gereksinimlerinin sağlanması son derece önemlidir. Özellikle de yaşam alanlarında bulunan eşyaların sağlıklı şekilde yeni konumlara lanse edilmesi noktasında yapılan hatalar pek çok ürünün zarar görmesine sebep olmaktadır. Ancak evden eve taşımacılık konusunda uzman ekibimiz, görev aldığı tüm nakliye çalışmalarını başarılı şekilde sağlamaktadır. Ürün modelleri, doğruluğu sadece bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm metotları ile işlem görmektedir. Ayrıca güvenlik açısından sorun teşkil eden etkenlere karşı da önlem alınmaktadır. Kurumsal çalışma prensibine sahip olan firmamız; evden eve taşımacılık konusunda müşterilerine söz verdiği süreler içerisinde talep edilen adreslere ulaşmaktadır. Bu sayede de herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.